zobacz całą galerię »

Lutowa odsłona festiwalu "JAZZtochowa" przyniesie koncert "Music of Jarek Śmietana". Na scenie naszego Pub-u wystapił skład Friends, złożony z muzycznych partnerów słynnego gitarzysty. W tym gronie wystąpili m.in. Wojciech Karolak i Marek Napiórkowski. Zmarły w 2013 r. Jarosław Śmietana był postacią niezwykle cenioną w świecie jazzu. Gitarzysta, kompozytor i pedagog był liderem zespołów Extra Ball i Polish Jazz Stars. Współpracował z takimi artystami jak Art Farmer, Freddie Hubbard, Eddie Henderson, Zbigniew Seifert czy David Gilmour. Śmietana był autorem ponad dwustu kompozycji jazzowych.

Czytaj więcej: Koncert Friends - Music of Jarek Śmietana w PS Stacherczak

zobacz całą galerię »

Ballada ma się dobrze! Udowodnił Paweł Łowicki podczas koncertu w Pub-ie Stacherczak

Czytaj więcej: Koncert Pawła Łowickiego

zobacz całą galerię »

Znamy już nazwiska większości zawodników, którzy wystąpią 13 maja w Hali Sportowej Częstochowa podczas gali bokserskiej „Budweld Boxing Night - Mistrzowskie Rozdanie”. W walce wieczoru o tytuł Mistrzyni Świata zobaczymy Ewę Brodnicką.

Czytaj więcej: O WIELKIM BOKSIE W PUB-ie STACHERCZAK

W sobotę 27 sierpnia zważylismy zawodników przed  galą Boxing Night 12, która w  niedzielę 28 sierpnia 2016 odbyła się w Częstochowie. W walce wieczoru Marcin Najman pokonał Jahmaia Satischa i zdobył pas mistrza Europy K-1 w wadze ciężkiej organizacji WKU. Gratulujemy!

źródło:www.mmania.pl

 

 

Czytaj więcej: Ważnie w PS Stacherczak przed Boxing Night 12

zobacz całą galerię »

Częstochowska AmperA gra od 2012 roku. Zaczynała debiutancką płytą "Trip", potem rejestrowała koncertowe DVD, teraz pokazała światu swój drugi krążek "4strony". Udowadniając, że poszerza nie tylko dyskografię, ale też krąg fanów i przyjaciół - najlepszym tego dowodem, była frekwencja na piątkowym koncercie promującym nowiutkie wydawnictwo.

Czytaj więcej: Częstochowska AmperA gra w Pub Stacherczak